آموزشگاه تعمیرات موبایل موبو آلفا، به عنوان پیشتاز در ارائه دوره‌های تعمیر تلفن‌های هوشمند، تمام برندهای موبایل و تبلت را برای سیستم‌های اندروید و iOS پوشش می‌دهد. هنرجویانی که در دوره آموزشی موبو آلفا شرکت می کنند خود را به عنوان فردی قدرتمند در عرصه تعمیرات موبایل می بینند و در بازار کار، ورودی موفقیت آمیز خواهند داشت. در پایان دوره و پس از اخذ نمره قبولی، هنرجویان گواهینامه فنی و حرفه‌ای قابل ترجمه را دریافت نمایند. آموزش خصوصی تعمیرات موبایل موبو آلفا می تواند یک نفره یا دونفره انجام شود.

curse

در دوره آموزش خصوصی تعمیرات موبایل، هر فردی که بالای 12 سال دارد، می‌تواند شرکت کند، و تجربه یا مدرک پیشین در زمینه الکترونیک لازم نیست. این دوره یادگیری تعمیرات موبایل را از صفر تا صد فراهم می‌کند. هنرجویان پس از اتمام دوره، مهارت عیب‌یابی پیشرفته در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها را به دست می‌آورند.

دوره خصوصی آموزش تعمیرات موبایل موبو آلفا به دو شکل دو نفره و تک نفره است.

طول دوره و مدت جلسات آموزش خصوصی تعمیرات موبایل

هنرجویانی که می خواهند زودتر آموزش ببینند می توانند دوره فشرده را بگیرند. در حالی که هنرجویان شاغل می توانند از بسته مشاغل استفاده کنند که طولانی تر است.

طول دوره

  • عادی (40 روز، 25 جلسه)

1:45 دقیقه، شنبه تا 4شنبه

  • فشرده (18 روز، 13 جلسه)

3:30 دقیقه، شنبه تا 4شنبه

  • مشاغل (3 ماه، 25 جلسه)

3:30 دقیقه، پنج شنبه

در حالی که کلاس عمومی آموزش موبو آلفا گروه 15 نفره است، اما کلاس نیمه خصوصی آن دونفره، و آموزش خصوصی تک نفره است.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

دوره فشرده و دوره طولانی برای افراد شاغل

همچنین انتخاب طول دوره کاملاً در اختیار هنرجوی گرامی است. افرادی که می خواهند سریعتر دوره خصوصی را بگذرانند، دوره فشرده را انتخاب می کنند. ولی افرادی که شاغل هستند یا دانشجو هستند می توانند در زمان طولانی تری آموزش خصوصی را دریافت کنند.

موبو آلفا برای هنرجویانی که از شهرستان می آید خوابگاه ارائه می دهد.

همچنین موبو آلفا از هنرجو بعد از اتمام دوره آموزشی، پشتیبانی نامحدود می کند تا اساتید مجرب موبو آلفا ابهامات ایشان را رفع کند. در عین حال، ویدیوهای آموزشی ای در اختیار هنرجو قرار داده می شود که یک مرجع معتبر همیشگی برای آموزش های بیشتر ایشان خواهد بود.